Korzyści z obecności na Szoker.pl


Dzięki współpracy z Szoker.pl możesz tylko zyskać!1. Znaczne zwiększenie wyników sprzedaży.

Sklepy podejmujące współpracę z Szoker.pl mogą spodziewać się znacznego wzrostu sprzedaży, dzięki klientom, którzy przechodząc ze stron naszego serwisu decydować się będą na sfinalizowanie transakcji z zainteresowanym sklepem. Internauta, który korzysta z możliwości serwisu Szoker.pl jest zazwyczaj świadomym odbiorcą poszukującym produktów dostępnych w sklepach internetowych. Tak więc Każdy użytkownik Szoker.pl staje się
potencjalnym nabywcą pośród ofert znajdujących się tutaj sklepów.

2.
Pozyskanie szerokiego grona e-konsumentów.

Przez
24 godziny na dobę Szoker.pl jest odwiedzane przez szeroką rzeszę potencjalnych nabywców tych produktów, które można nabyć w sklepach internetowych. Każdy sklep internetowy poprzez szeroki asortyment oferowanych produktów, winien starać się by pozostałe elementy składowe takie jak: krótki czas realizacji zamówienia, dogodne formy płatności i dostawy, pozytywne komentarze, jak również atrakcyjna cena, pozwalały na swoje strony internetowe przyciągnąć wielu nowych oraz stałych klientów.

3.
Zaufanie podstawą e-biznesu.

Bardzo ważną kwestią dla klienta planującego zakup w danym sklepie internetowym jest możliwość jego weryfikacji przez pryzmat doświadczeń tych nabywców, którzy już dokonali takiego zakupu. Jako serwis porównawczy działamy kompleksowo i odpowiedzialnie, dlatego oferujemy system
"Sprawdzonych komentarzy”, czyli specjalny mechanizm weryfikacji wystawianych opinii. Pozwala nam on ograniczyć możliwość wystawiania nieprawdziwych lub wielokrotnych opinii o sklepach, zwiększając tym samym bezpieczeństwo dokonywania zakupów przez Internet. W konsekwencji długoterminowa współpraca z Szoker.pl stwarza możliwość konkurencyjnej wiarygodności listy opinii klientów na temat sklepu. Pozwala to nie tylko na pozyskanie stałych odbiorców, ale także na zwiększenie przewagi nad pozostałym oferentami w konkretnej, często wysoce konkurencyjnej branży.

4.
Promocji marki, miarą statusu na rynku.

Współpraca z Szoker.pl zapewnia niezwykle skuteczną promocję marki oraz wiarygodności sklepu
. Nazwa oraz logo sklepu pojawiają się w serwisie Szoker.pl na stronie każdego produktu, który jest dostępny w ofercie sklepu. Dzięki czemu serwis nasz wpływa również na rozwój w zakresie brandingu konkretnej marki produktu oferowanych przez zarejestrowane sklepy.

5.
Łatwa i szybka integracja integracji oraz stała aktualizacja ofert.

Od strony technicznej
integracja z Szoker.pl jest prosta i niewymagająca specjalistycznej wiedzy informatycznej. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i ustaleniu indywidualnych warunków współpracy, nasi pracownicy dokonują integracji sklepu z porównywarką, bez ingerencji w oprogramowanie i funkcjonowanie sklepu. Oferty sklepów aktualizowane są codziennie, kilka razy na dobę.


W razie pytań prosimy o kontakt: pomoc@szoker.pl lub info@szoker.pl .

Kontynuuj
Szoker.pl - Sklepy internetowe w jednym miejscu, znajdziesz w naszym internetowym centrum handlowym sklepy z branży: AGD, Apteka, Biuro, Firma, Biżuteria, Zegarki, Broń, Militaria, Dla dziecka, Dom, Ogród, Filmy, Fotografia, Gry, Komputery, Książki, Motoryzacja, Muzyka, Odzież, Obuwie, Prezenty, Programy, RTV, Sport, Hobby, Telefony, Turystyka, Zdrowie, Uroda, Żywność. Sklepy internetowe w jednym miejscu, znajdziesz w naszym internetowym centrum handlowym sklepy z branży: AGD, Apteka, Biuro, Firma, Biżuteria, Zegarki, Broń, Militaria, Dla dziecka, Dom, Ogród, Filmy, Fotografia, Gry, Komputery, Książki, Motoryzacja, Muzyka, Odzież, Obuwie, Prezenty, Programy, RTV, Sport, Hobby, Telefony, Turystyka, Zdrowie, Uroda, Żywność.