Współpracujemy


Szoker.pl umożliwia  integrację z następującymi platformami sklepowymi.

Gdyby na liście nie było Twojej platformy skontaktuj się z nami pomoc@szoker.pl,  info@szoker.pl .


sklep internetowy
Sklepy internetowe sStore
 
Funkcjonalne sklepy internetowe w najniższych cenach! Duży wybór szablonów graficznych w cenie sklepu, gratis szablony aukcji, pełna integracja z Allegro. Możliwość założenia sklepu w 2 minuty i testowanie za darmo ( bez zobowiązań) przez 14 dni!
Więcej...SOTE to firma specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania do sklepów internetowych..
SOTEeSKLEP ma bardzo rozbudowaną funkcjonalność i współpracuje z Szoker.pl
Więcej...Firma IAI.S.A, która jest dostawcą oprogramowania IAI-shop.com i współpracuje z porównywarką Szoker.pl.
Więcej...
eproSHOP to oprogramowanie wspomagające działania przedsiębiorstwa, umożliwiające również kreację jego unikalnego wizerunku.
Więcej...
(2kB)

Quick.Cart to darmowy, szybki, prosty i wielojęzyczny sklep internetowy, który ma integrację z Szoker.pl.
Więcej...(1kB)

Serwis Szoker.pl współpracuje z firmą i-dotcom projektującą indywidualne rozwiązania informatyczne do sprzedaży internetowej.
Więcej...(3kB)

Platforma handlowa www.goshop.pl to nowoczesne rozwiązanie e-commerce. Pełna konfigurowalność i łatwość obsługi dla klienta.
Więcej...oscGold jest efektywnym, wygodnym w użyciu, przyjaznym dla klienta oraz bezpiecznym narzędziem do prowadzenia sprzedaży internetowej. Nowoczesne rozwiązanie jakim jest oscGold pozwoli Państwu na uruchomienie własnego sklepu internetowego. Pomoże zaistnieć w internecie - najdynamiczniej rozwijającym się rynku sprzedaży na świecie.
Więcej...


(5kB)
Platforma iStore oferuje sprawdzone, użyteczne i unikalne na rynku rozwiązanie – skuteczny sklep internetowy. Najważniejsze funkcjonalności to: integracja z Ceneo, Program Ochrony Kupujących, logowanie loginem Allegro w sklepach oraz nowe szablony graficzne. Możesz bezpłatnie przetestować to rozwiązanie przez 21 dni.
Więcej...


(4kB)

Platforma sklepowa Sparta Shop to narzędzie będące efektem wieloletnich doświadczeń w branży e-commerce firmy Sparta Software. Aplikacja jest gotowym rozwiązaniem z ogromną liczbą funkcjonalności umożliwiającym bardzo szybkie uruchomienie sklepu. Platforma sklepowa Sparta Shop to między innymi: możliwość zmiany wyglądu i układu sklepu kilkoma kliknięciami w dowolnym momencie; szczegółowe statystyki transakcji, Klientów i produktów w przystępnej graficznej formie; możliwość dopasowania pokrewnych akcesoriów i produktów dzięki nowatorskiemu mechanizmowi zwiększającemu sprzedaż.
Więcej...Szoker.pl współpracuje ze sklepami Grupy Onet.pl, która jest producentem oprogramowania ecommerce przeznaczonego dla osób zainteresowanych otwarciem sklepu internetowego.
Więcej...(1kB)

Szoker.pl  współpracuje z firmą Best.net projektującą na zamówienie sklepy internetowe i hurtownie baz danych.

Więcej...(3kB)

Platforma QSHOP to profesjonalne, rozbudowane narzędzie do prowadzenia handlu internetowego.

Więcej...


(3kB)

Program web-market.pl to jeden z produktów oferowanych przez firmę Createsoft, specjalizującej się w aplikacjach e-commerce.

Więcej...Shoper to profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego.

Więcej...


Klienci firmy mediaSens otrzymują wyjątkowy sklep internetowy, który jest dostosowany do jego indywidualnych potrzeb.
Więcej...cStore, to nie tylko kompleksowa platforma sklepów internetowych, to także zespół ludzi, którzy wciąż pracują nad oryginalnym wizerunkiem sklepu w internecie.
Więcej...Oprogramowanie Fineshop.pl posiada wygodne zarządzanie sklepem z panela administracyjnego.
Więcej...Platforma e-commerce MERCATO, opracowana przez NetArch, jest nowoczesnym narzędziem przeznaczonym do prowadzenia sklepu internetowego
Więcej...ABC24.PL to platforma handlowa umożliwiająca prowadzenie własnego sklepu internetowego w niskich cenach.
Więcej...Best Shop Pro to doskonały sklep internetowy, skierowany do osób fizycznych jak i firm. Prosta obsługa, czytelny i intuicyjny panel...
Więcej...Firma nuCom Interactive jest producentem aplikacji ściśle powiązanych z internetem, w szczególności hurtowych i detalicznych systemów sprzedaży, systemów wymiany informacji wewnątrz firmy oraz zarządzania treścią witryny - CMS.
Więcej...Oprogramowanie Mysklep Osc to proste w zarządzaniu, szybkie i stabilne sklepy internetowe, dzięki którym będziesz mógł bezpiecznie poprowadzić i rozwinąć swój Internetowy Biznes. Produkt jest objęty programem pełnego wsparcia technicznego dla zarejestrowanych użytkowników.
Więcej...Sklep BestShopPro jest kompletnym narzędziem do prowadzenia sprzedaży w internecie. Program pozwala na stworzenie zarówno prostego sklepu, w którego ofercie znajdować się będzie kilkadziesiąt produktów jak i rozbudowanego supermarketu.
Więcej...MaxShop.pl to w pełni profesjonalne, szybkie i stabilne oprogramowanie dla sklepów internetowych. Ideą MaxShop.pl jest ułatwienie i usprawnienie sprzedaży za pośrednictwem internetu. Głównymi zaletami MaxShop.pl jest uproszczenie obsługi, oszczędność czasu dzięki zastosowaniu multiuploadu, szybkość, stabilność i bezpieczeństwo działania, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, system zabezpieczeń przed kradzieżą zdjęć oraz atrakcyjny wygląd dla galerii i wiele innych.
Więcej...


Marpnet to gotowe oprogramowanie sklepu internetowego, które umożliwia w łatwy i szybki sposób uruchomienie własnego e-biznesu.
Więcej...(3kB)

E1Sklep to bardzo dobre oprogramowanie e-commerce w Polsce! E1Sklep to nieszablonowe projekty graficzne dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Więcej...(6kB)

Comarch iSklep24 - jedyny sklep internetowy w pełni zintegrowany z najpopularniejszymi systemami do zarządzania firmą: Comarch OPT!MA, Comarch CDN XL oraz Comarch ALTUM...
Więcej...(3kB)

Wmarket.pl to wyjątkowo łatwy w użyciu, a przy tym w pełni profesjonalny system e-commerce. Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą Ci szybko i efektywnie prowadzić sprzedaż online...
Więcej...(3kB)

Ivento oferuje usługę realizacji profesjonalnych, dedykowanych sklepów internetowych indywidualnie dopasowanych do potrzeb klientów...
Więcej...(4kB)

eCommerce24h to oprogramowanie sklepu internetowego, hosting i pomoc techniczna (IT) w jednym, a przy tym brak opłat związanych z uruchomieniem sklepu oraz abonamentowych...
Więcej...RedCart to nowoczesne oprogramowanie sklepów internetowych zawierające zaawansowane narzędzia, niezbędne do prowadzenia skutecznej sprzedaży internetowej.

Więcej...


Gekosale.pl - bezpłatne oprogramowanie sklepu internetowego.

Gekosale to zupełnie bezpłatne oprogramowanie sklepu internetowego stworzone od podstaw przez polską firmę. Gekosale umożliwi Ci przyjemne, bezpieczne i funkcjonalne

Więcej...BestSeller to doświadczona marka oferująca skuteczne i profesjonalne narzędzie sprzedaży tylko dla poważnych przedsiębiorców.

Więcej...


Oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego na darmowej licencji.

Więcej...


Gdyby na liście nie było Twojej platformy skontaktuj się z nami pomoc@szoker.pl,  info@szoker.pl ..Kontynuuj
Szoker.pl - Sklepy internetowe w jednym miejscu, znajdziesz w naszym internetowym centrum handlowym sklepy z branży: AGD, Apteka, Biuro, Firma, Biżuteria, Zegarki, Broń, Militaria, Dla dziecka, Dom, Ogród, Filmy, Fotografia, Gry, Komputery, Książki, Motoryzacja, Muzyka, Odzież, Obuwie, Prezenty, Programy, RTV, Sport, Hobby, Telefony, Turystyka, Zdrowie, Uroda, Żywność. Sklepy internetowe w jednym miejscu, znajdziesz w naszym internetowym centrum handlowym sklepy z branży: AGD, Apteka, Biuro, Firma, Biżuteria, Zegarki, Broń, Militaria, Dla dziecka, Dom, Ogród, Filmy, Fotografia, Gry, Komputery, Książki, Motoryzacja, Muzyka, Odzież, Obuwie, Prezenty, Programy, RTV, Sport, Hobby, Telefony, Turystyka, Zdrowie, Uroda, Żywność.